Opinie

Potrzebujesz strony internetowej?

Jezeli szukasz firmy, która wykona strone internetową dla Twojej firmy to dobrze trafiłeś. Obecnie strona internetowa często pierwsze czego szuka Twój klient, jeżeli szuka informacji o Twojej firmie, produkcie, lub usłudze. Prostą witrynę każdy może stworzyć sam, Dodać jakieś zdjecie, jakiś tekst, jakieś logo… I mamy jakąś strona. Po jakimś czasie okazuje się, że strona więcej robi złego niż dobrego. Pojawia się na zupełnie innych hasłach niż byśmy sobie tego życzyli. Na telefona wyświetla się źle.

Zlecając wykonanie projektu nam unikniesz podobnych problemów. Dzięki nam Twoja wymarzona strona internetowa będzie się dobrze wyświetlać na każdym urządzeniu. Opracujemy za Ciebie teksty, które bedą przyjazne i czytelne dla przeglądarek google, ale przede wszystkim dla Twoich przyszłych i obecnych klientów.

W naszej ofercie dostaniesz stronę internetową, domenę .pl jeżeli tego potrzebujesz, responsywny indywidualny projekt, pomoc w razie problemów ze stroną. Ponadto do każdego wykonanego przez nas projektu, oferujemy pakiet 100 wizytówek zaprojektowanych w taki sposób, żeby były przeniesieniem Twojej strony internetowej na papierze.

MEGA Marcin Samiczak nip: 6572697407 regon: 388427060

Siekierno-Przedgrab 9, 26-010 Bodzentyn, woj. świętokrzyskie tel: 501 962 180 mail: biuro@megawebsite.pl

ikona facebook