Profesjonalne strony internetowe

Do czego potrzebna mi strona?


  1. Zapoznanie się z ofertą- Dzięki stronie internetowej masz możliwość przekazania Twojemu przyszłemu klientowi wstępnej oferty bądź zaprezentowania produktów, z którymi związana jest Twoja firma.
  2. Nadanie wiarygodności- Witryna w Internecie poprawia wiarygodność Twojej firmy. Każdy klient chce mieć pewność, że firma, której zleca wykonanie usług lub kupuje produkt danej marki istnieje, miała inne podobne zlecenia i produkty były odpowiedniej jakości. Firma bez strony internetowej jest często dyskwalifikowana już na starcie.
  3. Ułatwienie kontaktu- obecnie każda witryna posiada zakładkę kontakt. Możesz zaoferować swojemu klientowi wygodne dla Ciebie formy kontaktu. Może to być zwykłe podanie numeru telefonu bądź maila, lecz coraz popularniejszą formą stają się specjalnie zaprojektowane formularze, dzięki którym interesant przekaże wstępnie zweryfikowane informacje czego oczekuje.
  4. Wygodna forma reklamy Twojej firmy- powszechnym stało się tworzenie bloga firmowego. Na takim blogu można prowadzić porady i podsuwać pomysły, jak można wykorzystać Twoje usługi lub produkty w życiu konsumenta. Firmy, które prowadzą tego typu poradniki często mają wiekszą sprzedaż.
  5. Analiza klienta- dzięki odpowiednim narzędziom możesz skutecznie analizować jaki klient interesował się konkretnym produktem. Taka analiza jest pomocna przy poprawieniu i dostosowaniu oferty pod konkretnego klienta.

Co dostanę w ofercie strony internetowej?


Strony internetowe tworzymy z pasją i do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Dlatego każda strona będzie zawierała co innego, zależnie od postawionych wymagań i tego, co jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania strony. Pewne cechy i elementy, występują jednak w każdym projekcie. Są to między innymi:
  • projekt strony
  • zabezpieczenie strony certyfikatem SSL
  • instrukcja pokazująca jak zarządzać stroną internetową
  • domena i serwer wykupione na rok
  • pomoc po zakończonym projekcie
planowanei strony internetowej

Jaka jest cena za stronę internetową firmy?


Cena za stronę internetową jest z reguły jednorazowa (poza opłatami stałymi za serwer i domenę, ceryfikaty SSL). Każdy projekt jest wyceniany indywidualnie zależnie od wielkości strony i potrzebnego czasu jej realizację. Pułap ceny za strony wizytówki waha się od 750zł do 2000zł.
planowanei strony internetowej

MEGA Marcin Samiczak nip: 6572697407 regon: 388427060

Siekierno-Przedgrab 9, 26-010 Bodzentyn, woj. świętokrzyskie tel: 501 962 180 mail: biuro@megawebsite.pl

ikona facebook